Veřejná pevná síť elektronických komunikací - Služby přístupu k síti Internet

OSVĚDČENÍ: 2444/1

veřejnou komunikační sítí se rozumí síť elektronických komunikací, která slouží zcela nebo převážně k poskytování veřejně dostupných služeb elektronických komunikací.

 

Montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení

OPRÁVNĚNÍ:  ev.č. 0353/11/09/EZ-M,O,R,Z-E2/A

Montáž, opravy, zkoušky a veškeré revize elektrických zařízení (provozovaných na napětí od 50 V) občanské, průmyslové a zemědělské výstavby,  rozvoden, hromosvodů. Provádění elektroinstalací. Údržba veřejného osvětlení.

  

Montáž, opravy vyhrazených zdvihacích zařízení

OPRÁVNĚNÍ:  ev.č. 0044/11/09/ZZ-M,O-IV,V

Montáž, opravy vyhrazených zdvihacích zařízení, jimiž jsou zdvihadla a pojízdná zdvihadla o nosnosti do 5 000 kg (kladkostroje, kočky a podobně), jeřáby o nosnosti do 5 000 kg,  stavební výtahy s výškou zdvihu nad 3 m, jimiž se dopravují také osoby, výtahy, které jsou trvalou součástí staveb o nosnosti nad 100 kg a s výškou zdvihu nad 2 m

 

Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení

Montáž, údržba a servis zařízení pro vysílání, přenos a příjem informací jakéhokoli druhu po vedení radiovými, optickými či jinými prostředky využívajícími elektromagnetických vln.

 

Dodáváme a spravujeme počítačové sítě. Helpdesk MIKROTIK

 Montáž veškerého síťového vybavení včetně nastavení. Moderní počítačové sítě jsou vystavěny pomocí kabeláže UTP kategorie cat6. Maximální přenosová rychlost je tedy 1000MBit. Tato rychlost je dostatečná pro přenos videa, zvuku včetně přenosu obrazu z kamerových systémů. Všechny síťové prvky jsou značkové výrobky, které spolehlivě fungují bez nároků na údržbu. Poradíme a nakonfigurujeme systém MIKROTIK

 

Kamerové systémy - dodávky, montáž a servis

 

Kamerové systémy jsou ideální součástí komplexního zabezpečovacího systému. Můžete jednoduše kontrolovat Vaše prostory ve dne i v noci.

Při montážích a návrhu kamerového systému vycházíme z požadavků klienta, a jsme schopni nabídnout co možná nejefektivnější řešení za rozumnou cenu. Někomu stačí pro jednoduchou ochranu domů, průmyslových objektů, výtahů  obyčejná černobílá kamera, někdo naopak požaduje sledování přes internet, noční vidění kamer, spuštění alarmu, detekce "neznámých" objetků atd.

S každým klientem proto projdeme jeho požadavky a poté nabídneme optimální řešení.

Víc informací najdete v sekci Kamerové systémy